Gadu-Gadu.org (dawne)

Gadu Gadu Skype Tlen ICQ WPKontakt AQQ Konnekt Gadu-Gadu Miranda na Komunikatory.org
[Allegro.pl - największe aukcje online, emocje i super oferty!]\
Subskrypcja Gadu-Gadu:


Zapisz Usuń


NAJNOWSZE PLIKI
21 września21 września
 Spik 2.5.7
19 sierpnia19 sierpnia
 Testowy BK do Nowe...
18 sierpnia18 sierpnia
 Gadu-Gadu 8.0 Beta...
24 lipca24 lipca
 Magik Communicator...
16 lipca16 lipca
 AQQ 2.0.2 Build 10
15 lipca15 lipca
 Tlen.pl 6.00.3.51 ...
9 lipca9 lipca
 Gtalkpl dla Google...
2 lipca2 lipca
 Banner Killer 2 (b...
28 czerwca28 czerwca
 ICQ 6.0 PL
23 czerwca23 czerwca
 Tlen.pl 6.00.3.44 ...

Nasz button:


Gadu-Gadu, Skype, opisy, wtyczki, skiny

statystyki www stat.pl
Gadu-Gadu

Nowa wersja Gadu-Gadu na komórki

autor: Francuz
opublikowano: 21 sierpnia o 17:12, czytany: 1193 razy
Miłośnicy „gadu-gadania” przez komórki mogą od dzisiaj cieszyć się nową wersją Mobilnego Gadu-Gadu, czyli popularnego komunikatora na telefony komórkowe i urządzenia przenośne typu palmtop. Najnowsza wersja oznaczona numerem 3.3.1 przeznaczona jest na system Java i zawiera wiele nowych udogodnień, poprawek, uwzględnia liczne sugestie użytkowników.

Spośród długiej listy zmian w najnowszej wersji warto wymienić :

* efektywny filtr antyspamowy (automatyczne usuwanie linków do stron WWW w wiadomości od nieznajomego, dopiero po dodaniu nieznajomego do listy kontaktów usunięte linki pojawią się automatycznie w wiadomości)
* archiwum rozmów (z możliwością usunięcia jednej rozmowy, rozmów dla kontaktu albo całego archiwum)
* zmianę w sposobie wyświetlania aplikacji w urządzeniu (grafika)


Pełna lista zmian w wersji Mobilne Gadu-Gadu 3.3.1:

* archiwum rozmów (z możliwością usunięcia jednej rozmowy, rozmów dla kontaktu albo całego archiwum)
* filtr antyspamowy
* nowy sposób wyświetlania całej aplikacji
* poprawione działanie na telefonach Nokia 6670, 6680, 7610
* pokazanie kontaktów dopiero po wybraniu profilu (jeśli jest więcej niż jeden profil)
* skoki o stronę tekstu w okienku rozmowy (klawisze 2 i 8)
* poprawka dla klawiatur „qwerty” z przeskakiwaniem po kontaktach
* poprawka klikania na dotykowych ekranach
* pasek postępu na wgrywanie kontaktów
* poprawka list - wysokości i szerokości, pozycjonowanie
* poprawka wyświetlania menu w liście
* poprawiona etykieta do odblokowywania dla dotykowych ekranów
* poprawka: nie ucina ostatnich pixeli na polach edycji
* poprawka dodawania nowego kontaktu z edycją grup
* poprawka wyświetlania okienka z informacją o kontakcie
* poprawka edycji listy kontaktów
* poprawiony błąd zawieszania edycji grup przy braku grup
* poprawiony błąd zawieszania przy zalogowaniu na tym samym numerze na PC (dla telefonów Sony Ericsson)


Więcej informacji o Gadu-Gadu w komórce: http://www.gadu-gadu.pl/mobilneGG



Gadu-Gadu w wersji mobilnej dla telefonów komórkowych znosi ograniczenia związane z wersją instalowaną na komputerach, z Mobilnego GG można korzystać w dowolnym miejscu na świecie, wszędzie tam, gdzie istnieje zasięg telefonii komórkowej i dostęp do Internetu - praktycznie bez ograniczeń.

Mobilne Gadu-Gadu wyróżnia się stabilnością, łączy się bezpośrednio z serwerami Gadu-Gadu, dzięki czemu generuje mały ruch GPRS i ogranicza koszty.
Komunikator w telefonie posiada bardziej przyjazny interfejs, podkreślający możliwości przenośnej wersji GG, w tym integrację z serwisem społecznościowym MojaGeneracja.pl (dla wybranych platform), rozmowy głosowe (dzwonienie z Mobilnego GG zainstalowanego w telefonie lub PDA prosto na numer innego użytkownika GG), katalog publiczny.

Korzystanie z Mobilnego Gadu-Gadu odbywa się na dotychczasowych zasadach: użytkownik płaci za określony czas dostępu do aplikacji oraz faktyczną transmisję danych.

zrodlo: Gadu-Gadu
ZobaczZobacz:

Loading ...

Dodaj komentarz
Imię/nick:
E-mail:

Uwaga! Serwis komunikatory.org nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy umieszczanych przez użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usunięcia komentarzy sprzecznych z jego ideą, działających na jego szkodę, niezgodnych z prawem lub wulgarnych.



Serwis komunikatory.org utrzymuje się dzięki reklamom. Wspieraj nas, odwiedz strone sponsora.






Logowanie
Login:

Hasło:

Lub...
PROSTO Z FORUM




Loading ...
SHOUTBOX
Nick:

Obrazki Treść:
SONDA
W jakiego typu gry grasz?
34.9% (134)
RPG 134 (34.9%)
15.36% (59)
Strategie 59 (15.36%)
13.8% (53)
Akcja 53 (13.8%)
16.93% (65)
Wyścigi 65 (16.93%)
19.01% (73)
Sportowe 73 (19.01%)
Oddane głosy: 384
0 komentarzy



Redakcja   ·   Polityka prywatności   ·   Reklama   ·   Buttony   ·   Plagiat   ·   Winamp  ·   Zobacz jakie inforacje udostępniamy przez kanały RSS